Elektronikİş LaptoplarıLaptoplarOyun Laptopları

2024’ün En İyi Dizüstü Bilgisayarları

En iyi dizüstü bilgisayarlar, hem iş hem de eğlence için yeterince hızlı, gün boyu taşınacak kadar rahat ve sizi zor durumda bırakmayacak kadar verimli olmalıdır. Beklentiler çok mu yüksek? Neyse ki, günümüzde piyasada birçok harika dizüstü bilgisayar var, ancak bu bolluk, sizin için en iyi dizüstü bilgisayarı bulmayı zorlaştırabilir. Uygun fiyatlı bir Chromebook veya hızlı bir Windows 11 dizüstü bilgisayarı bulabilir, daha fazla harcayabilenler ise Apple, Dell, HP, Lenovo gibi markalardan en iyi dizüstü bilgisayarlara erişebilir.

Bu yüzden her yıl en iyi üreticilerden onlarca dizüstü bilgisayarı test ediyor ve inceliyoruz, ardından bu en iyileri burada kolayca okunabilir bir listede topluyoruz, böylece daha bilinçli bir satın alma yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Bu listedeki her dizüstü bilgisayarın benim veya meslektaşlarımdan birinin gerçek hayatta kullanıp beğendiği bir model olduğunu bilerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İster yeni bir ultraportable, uygun fiyatlı bir Chromebook, yeni bir oyun bilgisayarı veya ihtiyaçlarınıza en uygun MacBook’u arıyor olun, burada mutlaka harika bir seçenek bulacaksınız!

En İyi Genel Dizüstü Bilgisayar

1. MacBook Air M3
MacBook Air 13 inç M3, çoğu insan için önerdiğimiz dizüstü bilgisayar çünkü üstün bir performans sunar. Apple’ın M3 çipinden mükemmel performans, parlak bir ekran ve taşınabilir bir pakette 15 saatten fazla pil ömrü elde edersiniz.

En İyi Fiyat/Performans Dizüstü Bilgisayarı

2. Asus Zenbook 13 OLED
Asus Zenbook 13 OLED biraz eski olabilir, ancak bulabilirseniz, hızlı AMD CPU’su, müthiş 15 saatlik pil ömrü ve güzel 1080p OLED ekranı sayesinde rakipsiz bir değer sunar.

En İyi Windows Dizüstü Bilgisayarı

3. Dell XPS 15 OLED
Dell XPS 15, şu anda genel olarak en iyi Windows dizüstü bilgisayarı olarak seçimimizdir. Günlük işler için yeterince güçlü ve ince çerçevelerle ekranı daha da parlak hale getirir. OLED yükseltmesi için ekstra ödeme yaparsanız daha da iyi olur.

En İyi Uygun Fiyatlı Chromebook

4. Lenovo Chromebook Duet 3
Lenovo’nun Chromebook Duet 3 modeli, harika bir ekran, yeterli bağlantı noktası seçeneği ve işlerinizi halledecek kadar güç sunar. Satın alabileceğiniz en iyi Chrome tabletlerden biridir ve dahil edilen klavye kapağı, etkili bir 2’si 1 arada Chromebook olarak kullanılmasına yardımcı olur.

En İyi Özelleştirilebilir Dizüstü Bilgisayar

5. Framework Laptop
Framework Laptop, gerçekten benzersiz bir ultraportable dizüstü bilgisayardır ve oldukça onarılabilir ve yükseltilebilir. Temelde MacBook’un zıttıdır; kolayca özelleştirilebilen, yükseltilebilen ve onarılabilen, aynı zamanda stil ve performanstan ödün vermeyen bir cihazdır.

En İyi Oyun Dizüstü Bilgisayarı

6. Asus ROG Zephyrus G14
Zephyrus G14’ü uzun zamandır seviyoruz çünkü çoğu oyunu sağlam kare hızlarında çalıştıracak kapasiteye sahip, gerektiğinde bir iş bilgisayarı olarak kullanılacak kadar verimli ve çoğu oyun dizüstü bilgisayarından daha taşınabilir bir kasaya sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir