ElektronikOLED TVQLED TVTelevizyonlar

2024’ün En İyi 55 İnç TV’leri

On yıldır TV incelemesi yapıyorum ve 55 inç TV’ler en sevdiğim boyutlardan biri. Bazıları 65 inç TV’lerin sunduğu daha büyük ekranı sevebilir, ancak 55 inç TV’ler genellikle yüzlerce dolar daha az fiyata benzer (hatta aynı) performans sunar.

Şu anda, 55 inç boyutunda birkaç harika seçenek var ve şu anda en iyi tavsiyem Hisense U8N. Yeni çıkmış olmasına rağmen, çoğu perakendecide 800 doların altında satışta ve fiyatının iki katı olan TV’lerle kolayca rekabet ediyor. Dikkate alınması gereken bir diğer QLED, kutudan çıktığı haliyle daha iyi renk doğruluğu sunan Samsung QN90C. OLED için kesinlikle LG C3 OLED’i incelemelisiniz, LG G3 OLED’in bir adım aşağısında olmasına rağmen, en iyi OLED TV için güçlü bir aday olmaya devam ediyor ve daha makul bir fiyata geliyor.

İster inanılmaz görüntü kalitesine sahip premium bir 55 inç akıllı TV, ister size büyük bir tasarruf sağlayacak bir bütçe seti arıyor olun, yüzlerce saatlik laboratuvar testi ve derinlemesine değerlendirme ile desteklenen tavsiyelerimiz var.

En İyi 55 İnç TV

1. Hisense U8N ULED TV
En iyi 55 inç TV’yi fazla ödemeden istiyorsanız, yeni çıkan Hisense U8N tam size göre. Mini-LED arka aydınlatma kullanarak daha iyi kontrast ve daha yüksek parlaklık sunar ve Google TV akıllı platformu her açıdan mükemmeldir.

En İyi Fiyat/Performans TV

2. LG C3 OLED
LG C3, OLED TV’lerin 2000+ dolar olmak zorunda olmadığını kanıtlıyor. Yaklaşık 1000 dolar civarında olan LG C3 OLED, rakiplerinin maliyetinin bir kısmı için duyduğunuz o mürekkep siyah seviyelerini sunar.

En İyi Bütçe TV

3. Roku Plus Series
499 dolar başlangıç fiyatı ile Roku Plus TV’ler size tonlarca ekran ve içerik sunar, ayrıca genellikle bütçe setlerinde ilk kaybolan iki şey olan şaşırtıcı derecede iyi görüntü kalitesi ve ses sunar.

En İyi QLED TV

4. Samsung QN90C QLED TV
Gündüz saatlerinde anahtar detayları görmekte zorlanıyorsanız, Samsung QN90C bu sorunu çözebilir.

En İyi OLED TV

5. Sony Bravia A95L
Mutlak en iyi görüntü performansı hedefinizse, Sony’nin en iyi görüntü işleme teknolojisi ile donatılmış Sony Bravia A95L OLED’den daha iyi bir seçenek bulamazsınız.

En İyi Oyun TV’si

6. Samsung S90C OLED
Özellikle 55 inçlik bir oyun TV’si mi arıyorsunuz? Bu OLED, VRR, ALLM ve 144Hz’e kadar yenileme hızları ile HDMI 2.1 bağlantı noktalarına sahiptir. Bize güvenin, konsollarınızı her zamankinden daha iyi gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir